Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Żygląd - Oferty sprzedaży nieruchomości
12 ogłoszeń
Od najnowszych
12 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Działka rolna z dojazdem utwardzonym Żygląd
Żygląd,kujawsko-pomorskie
299 000 zł7 000 m² 42,71 zł/m²
Lokal gastronomiczny Żygląd
Żygląd,kujawsko-pomorskie
899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²
Ogłoszenia w okolicy
Dom z garażem Papowo Toruńskie
Papowo Toruńskie(Żygląd + 23 km)
950 000 zł176,60 m² 5 379,39 zł/m²
Działka Rzęczkowo
Rzęczkowo(Żygląd + 18 km)
155 850 zł3 117 m² 50 zł/m²
Dom bliźniak Ryńsk
Ryńsk(Żygląd + 21 km)
319 000 zł90 m² 3 544,44 zł/m²
Dom z piwnicą
Chełmno(Żygląd + 12 km)
279 000 zł270 m² 1 033,33 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem Toporzysko
Toporzysko(Żygląd + 24 km)
950 000 zł171,21 m² 5 548,74 zł/m²
Dom z garażem, ul. Piekarska
Zławieś Mała(Żygląd + 21 km)
1 190 000 zł214,34 m² 5 551,93 zł/m²
Działka budowlana przy lesie
Czarne Błoto(Żygląd + 22 km)
199 000 zł1 668 m² 119,30 zł/m²
Działka, ul. Lniana
Łysomice(Żygląd + 21 km)
234 740 zł1 067 m² 220 zł/m²
Działka rolna przy lesie Cegielnik
Cegielnik(Żygląd + 22 km)
1 213 660 zł17 338 m² 70 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mortęskiej
750 lecia,Chełmno(Żygląd + 12 km)
328 820 zł40,10 m² 8 200 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Żygląd
Włącz powiadomienia